Yönetim Ekibimiz

 

ARZU ER

İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğinden 1998 de mezun olmuş, Telekomünikasyon (Koç.net, Vodafone) sektöründe 10 yıl değişik rollerde yönetim kademelerinde yer aldıktan sonra, finans sektöründe (Akbank, Ergo, Alternatif Bank) iş hayatına bir çok önemli dönüşümün gerçekleşmesini sağlayan programlarda yöneticilik yapmıştır. Türkiye de siber güvenlik farkındalığının oluşturulması için yaptığı çalışmalar sonrası, Proje ve Program yönetiminin uzmanlık olarak kabul edilmesi çalışmalarında aktif rol almış, BT organizasyonlarının verimlilik alanlarının tespiti ve hayata geçirilmesine dair yönetişim alanlarında (süreç yönetimi, dış firma yönetimi, strateji yönetimi,vb.) çalışmalarını sürdürmüştür. Son olarak finans sektöründe dünya çapında ödüller almış Dijital Dönüşüm programlarının stratejik yol haritalarının belirlenmesi ve uygulanması alanlarında liderlik yapmıştır. 20 yılı aşan kurumsal deneyim sonrası 2019 yılı itibariyle Virgosol Bilişim ve Yazılım Çözümleri şirketinin kurucu ortağı olarak iş hayatına devam etmekte kararı almıştır

HİKAYEMİZ VE SÖZLERİMİZ

20 yılı aşkın süredir, bambaşka sektörlerde, bir çok farklı rolde ve sorumlulukta çalışırken, değişik büyüklük ve içerikte projede görev aldık.

Dünya hızla dijitalleşirken, kalite ihtiyaçlarının aynı hızda karşılanmamasının, kurum maliyetlerine etkisinin her geçen gün çok daha gözle görülür ve yüksek olmaya başladığına şahit olduk. 

Bütçeleri öngörülenin iki üç katına çıkan ama bir türlü bitmeyen büyük dönüşüm projelerinden, son kullanıcıya ulaşan ama kötü deneyim nedeniyle kullanıcının hiçbir zaman sahiplenmediği uygulamalara, çok büyük paralar harcanmasına rağmen gerçek iş ihtiyacını karşılayamayacak çıktılar üreten projelere kadar bir çok örnekle karşılaştık.

Bu örneklerin katlanarak arttığını gördüğümüzde de, dijital dönüşümün en etkin şekilde gerçekleşebilmesi için elimizi taşın altına koymaya karar verdik, kalitenin bir lüks değil bir gereklilik olduğu farkındalığını yaratarak dönüşüme katkı sağlamaya gönüllü olduk. 

Geleceğin kalite anlayışını bugünden gerçekleyecek bir şirket olmak için yola çıktık

✔︎ Yenilikçi ve özelleşmiş çözümleriyle değer yaratma

✔︎ Özgür, mutlu ve uzman ekibiyle tutkuyla üretme sözü verdik

Kendimizi ifade edecek bir isim bulmak hikayemizin bir parçasıydı.. "Virgo-" = kalite, mükemmeliyetçilik ve detaycılık simgesi Başak burcunun İngilizce karşılığı. "-Sol" yine İngilizce olan “Solutions” yani “çözümler” kelimesinin kısa hali. VIRGOSOL ismi, "kaliteli, mükemmel ve detaylara önem veren çözümler" sunan bir firmaya yakışan bir isim olarak ortaya çıktı. Kurucu ortaklardan birinin Başak burcu olmasını, Virgo nun Türkçe kelime karşılıklarından birinin de diğer ortağın soyadı olmasını bir tesadüf değil ilahi işaret olarak görüp ismimizi seçmiş olduk

DEĞERLERİMİZ;

  • Kayda değer katkı, cesaret, tutku, samimiyet, özgürlük ve sürekli öğrenme

SÖZLERİMİZ;

  • Vadettiğimiz hizmeti sunmak, sunabileceğimiz hizmeti vadetmek

  • Kuruma özel ihtiyacı anlamak, hızlı, pratik ve uygulanabilir çözümler üretmek

  • Uluslararası standartlarda ve pazarda hizmet sağlamak,

  • Sunduğu tüm hizmetlerin değerini arttıran ürünler kullanmak

  • Müşterileri için değer katan, yenilikçi ve güvenilir çözüm ortağı olmak

  • Çalışanlarının eğitimi, beklentileri, gelişimi ile ilgili yatırım yapmak

  • Parlak ve yaratıcı beyinler için yurtdışında çalışmaya alternatif bir organizasyon oluşturmak

 

+90 216 706 4661

Cevizli Mah. Zuhal Cd. No:46 Ritim İstanbul A1 Ticari Blok No:376 Maltepe / İSTANBUL